החברה המובילה בישראל לעיצוב ותחזוקת גינות

גן דיזיין מציעה לכם סל שירותים מקיף עם ערך מוסף – תחזוקה שוטפת של הגינה שלכם, לצד ניסיון, ידע ומקצועיות. לתחזק גינה כל אחד יכול – לתחזק גינה שתמשיך ללבלב ולפרוח, זה כבר עסק למקצוענים!

הקמתם גינה בעמל וממון רבים. זה גן העדן הפרטי שלכם, המקום אליו אתם בורחים לשאוף אויר ולהירגע. האם אתם רוצים לשמור עליו? אם התשובה חיובית, אם הגינה שלכם יקרה לכם, אתם צריכים לתת למקצוענים לתחזק אותה. אנחנו בגן דיזיין מבטיחים שנעשה כל שביכולתנו לשמור על הגינה שלכם נקייה, מתוחזקת ומלבלבת. ואתם תוכלו להמשיך וליהנות מגן העדן הפרטי שלכם, לאורך כל ימות השנה.

למה גן דיזיין?

עשרים שנות ניסיון

עם ניסיון לא מתווכחים והניסיון שלנו הופך אותנו לחברה הוותיקה ביותר הפועלת בישראל בתחום תחזוקת גינות. באמתחתנו ניסיון בתחזוקת כל גינה אפשרית, בכל מקום ובכל מזג אוויר. אנו יודעים להתאים את הגינה לדרישות הלקוח מחד ולמזג האוויר והאזור הגיאוגרפי מאידך. הניסיון שלנו גם מאפשר התמודדות מהירה עם מגוון התקלות הנפוצות בתחום תחזוקת גינות בישראל, באמצעים פשוטים ולא יקרים.

זמינות מיידית

אנו מתפעלים מוקד הזמין לכל בעיה או תקלה המתרחשת בגינה שלכם ומבטיחים תמיד לספק את הפיתרון המהיר והטוב ביותר, גם אם מדובר בפיתרון זמני, עד למציאת הבעיה האמיתית וטיפול בה. הזמינות של צוותי גן דיזיין היא ערך מוסף חשוב מאוד ללקוח, הזוכה תמיד לאוזן קשבת וטיפול מהיר.

שיתופי פעולה

וותק החברה זוכה להערכה גם מגופים מובילים אחרים במשק הישראלי, העובדים עימנו בשיתוף פעולה אדוק וצמוד. אנו פועלים בשת"פ עם מיטב האדריכלים בישראל ועם חברות מובילות בתחום תכנון הגינה. כתוצאה משת"פ זה, זוכה החברה – וכמובן גם הלקוח –  במחירים נמוכים מהמקובל לביצוע עבודות הגינון והתחזוקה שלנו.

ידע בוטני והיכרות עם חומרי בנייה רבים

בצוות גן דיזיין פועלים מומחים בעלי ידע רב בתחום הבוטני, הבקיאים בכל סוגי הפרחים והצמחים השונים, יודעים מה ניתן ליצור משילוב ביניהם (וגם מה אסור) ומהי הרגישות של כל צמח. החברה מתמחה בתחזוקה של מגוון סוגי גינות – גינות קרקע לבתים פרטיים, גינות במוסדות וגינות ציבוריות – וצוותיה בקיאים גם בשימוש במגוון חומרי בניה כגון עץ, אבן, דשא, מערכות השקיה ודישון משוכללות ועוד.