תחזוקת גינות למגזר המוסדי והעסקי

אחזקת גינות רחבות היקף בבתי מלון, חברות הייטק, פארקים ומוסדות לימוד מצריכה לא רק צוותים אחראיים ומנוסים אלא גם חברה שתדאג לתפעל אותם בזמן. הכירו את גן דיזיין, המספקת שירותי אחזקת גינות למוסדות רבים ברחבי הארץ.

למי אנחנו נותנים שירות?

אחזקת גינות למפעלים

מפעלים

אחזקת גינות לבתי מלון

בתי מלון

אחזקת גינות לחברות הייטק

חברות הייטק

אחזקת גינות לרשתות מזון

רשתות מזון

אחזקת גינות לבתי חולים

בתי חולים

אחזקת גינות לתחנות דלק

תחנות דלק

אחזקת גינות לחברות ניהול מבנים

חברות ניהול מבנים

אחזקת גינות לפארקים

פארקים ומבני ספורט

אחזקת גינות למוסדות לימוד

מוסדות לימוד

מנהל יקר - נשמח להכיר

מנהל יקר, אם גם אתה שובר את הראש בכל חודש כיצד לשמור על הגינה במקום העבודה שלך נקייה, מסודרת ומתוחזקת, חברת גן דיזיין, המתמחה בעיצוב ותחזוקת גינות מציעה לך את הפיתרון המושלם! חברת גן דיזיין היא מהחברות הוותיקות והמנוסות בישראל בתחום עיצוב ואחזקת גינות. החברה מעסיקה עשרות עובדים, מצפון ועד דרום, האחראיים לתחזוקת גינות במגוון מוסדות: בתי ספר וקמפוסים אקדמאיים, חברות הייטק, מפעלים, בתי מלון, פארקים ציבוריים ועוד. בזכות יכולותיה זוכות ערים רבות בחמישה כוכבי יופי בתחרות השנתית של המועצה לישראל יפה, המוקירה להן תודה על הגינות הציבוריות המוריקות שלהן. רוצה להצטרף להצלחה? צור עימנו קשר עוד היום וקבל הצעת מחיר אישית, הגונה ומתאימה לגינה שברצונך לתחזק!

מה אנחנו מציעים?

ניסיון, ידע ומקצועיות

אנו בגן דיזיין מאמינים כי אין תחליף לניסיון, לידע ולמקצועיות שצברנו במהלך שנות פעילותנו. מאחורינו טיפול במאות גינות, פרטיות וציבוריות כאחת, והניסיון שצברנו מאפשר לנו להתאים לכל גינה את הטיפול הייחודי לה, בהתאם לשימוש הנעשה בה ולדרישות הארגון שמחזיק אותה. אנו לא מאמינים בקיצורי דרך ויעידו על כך מאות לקוחות מרוצים, שיודעים שאנו דוגלים בעבודה קשה. זה המקצוע שלנו וזו הגישה בזכותה רכשנו את השם הטוב שלנו.

תחזוקת גינה

הקמת גינה היא עניין אחד אולם תחזוק גינה לאורך שנים הוא עניין אחר לחלוטין. תחזוקת גינות – בייחוד גינות רחבות היקף – מצריכה תכנון מקצועי. אנו פועלים לסידור השבילים, ניקיון החניות, טיפול בעשבים השוטים, שמירה על מערכת השקיה פעילה, גיזום, שתילה של פרחים ועצים חדשים ותמיד נשארים עם האצבע על הדופק בכל הנוגע למצב הגינה. בנוסף, אנו מציעים גם חבילות המתאימות לעונות השנה וכוללות שתילת פרחים עונתיים, גיזום עצים בהתאם לעונה ועוד.

מוקד פעיל לתפעול תקלות

לעיתים נקרע צינור השקיה, או שהגינה נדרשת לתחזוק עקב לילה סוער או ונדליזם. צוותי גן דיזיין עומדים לשירותכם כל יום כל היום וזמינים לקריאות לתיקון ליקויים, פתרון בעיות נקודתיות (החלפת צינור, עקירת שיח סורר, הדברה ועוד). אנו מבטיחים מענה מיידי לכל פתיחת קריאה לטיפול והכל כדי לשמור על הגינה שלכם זמינה, נקייה ומתוחזקת לכלל הציבור המשתמש בה מדי יום.

חבילות מותאמות אישית

גינות במגזר העסקי והמוסדי שונות בגדלן ובסוג הטיפול לו הן נדרשות. אנו מציעים לכל עירייה/ מוסד אקדמי/בית ספר חבילה מותאמת אישית לצרכיה ולתקציב שיש לה. לאחר פגישה וסיור בגינה הנדרשת לתחזוקה, נתאים עבורה את הטיפול המתאים ביותר באופן המיטבי ובמחיר ההגון ביותר.

פרויקטים לדוגמא

לקבלת הצעת מחיר ולפרטים נוספים
שלחו הודעה בטופס 
או חייגו 03-6555115